• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com
  QMStorm oficjalnym partnerem Google Cloud Partner

  QMStorm oficjalnym partnerem Google Cloud Partner

  06.12.2022r.

  Bardzo miło nam jest poinformować, że jako QMStorm, znaleźliśmy się w gronie oficjalnych partnerów Google. Tym samym otrzymaliśmy status Google Cloud Partner.

  By móc znaleźć się w wąskim i elitarnym gronie partnerów Google Cloud należy wykazać się spełnieniem wielu restrykcyjnych wymagań oraz posiadać udokumentowaną specjalizację w obszarze Google Cloud, szereg certyfikowanych inżynierów, odpowiednie case studies w portoflio realizacji i szerokie możliwości techniczne w takich obszarach, jak tworzenie aplikacji, analityki danych czy też migracji do chmury. Status Google Cloud Partner zapewnia jednak Klientom szereg korzyści i gwarancję najwyższej jakości realizowanych projektów w oparciu o kompleksowe narzędzia i środowisko Google Cloud.

  Zespół QMStorm stawiając na ciągły rozwój, zapewnia swoim Klientom najlepszą możliwą obsługę chmury. Zdecydowaliśmy się inwestować w technologie cloudowe, jesteśmy także zobligowani do uzyskiwania kolejnych certyfikatów technicznych i biznesowych. Bowiem tylko takie działanie, z wykorzystaniem szeroko pojętej branży IT pozwala nam być na bieżąco z wiedzą na temat najnowszych technologii i branżowym know-how, byśmy każdego dnia byli w stanie wspierać naszych Klientów na najwyższym poziomie.

  Co to więc w praktyce oznacza dla naszych Klientów i Partnerów? Przede wszystkim pewność profesjonalnego doradztwa w sprawie rozwiązań infrastrukturalnych, jak i gwarancję współpracy z najlepszymi specjalistami, których kompetencje techniczne oraz biznesowe są poświadczone przez globalną korporację Google.

  Posiadanie przez QMStorm oficjalnego statusu Google Cloud Partner to zapewnienie Klientom przede wszystkim:

  • Maksymalnej wydajności rozwiązań infrastrukturalnych,
  • Wsparcia w zakresie rozwoju biznesu w chmurze,
  • Gwarancji współpracy ze specjalistami, którzy są zobligowani do stałego podnoszenia i dokumentowania swoich kompetencji. Tylko takie działanie może bowiem zapewnić stabilność i najwyższą jakość obsługi technicznej,
  • Pierwszeństwa w dostępie do informacji związanych z wszelkimi nowościami usług Google.

  QMS System do zarządzania dokumentacja

  Opublikowano
  Umieszczono w kategoriach: Blog

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the star.