+48 17 875 13 00 sales@softsystem.pl

Jak użyć w Twojej branży?

Aplikacja pozwalająca na efektywne zarządzanie dokumentacją w sposób wspierający procesy systemu zarządzania jakością. Dokumenty takie jak: Księga Jakości, Procedury Ogólne, Standardowe Procedury Operacyjne, Instrukcje, wraz z ich dokumentacją są przechowywane i przetwarzane w systemie.

Procesy tworzenia, przeglądania oraz zatwierdzania zmian w systemie jakości są obsługiwane w aplikacji, całkowicie eliminując potrzebę przechowywania papierowych wersji dokumentów.

Laboratoria

Przemysł produkcyjny

Przemysł produkcyjny wymaga prowadzenia dokumentacji i procesów, tak aby produkt finalny spełnił oczekiwania klienta, a jednocześnie przyniósł zysk firmie.

Laboratoria

Urządzenia medyczne/medycyna

Program wspiera System Zarządzanie Jakością w organizacjach zajmujących się projektowaniem, produkcją, instalacją i serwisowaniem urządzeń medycznych.

Laboratoria

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska to aspekt, który ma coraz większe znaczenie także w zarządzaniu poszczególnych organizacji, zwłaszcza tych, które oddziałują na środowisko.

Laboratoria

Farmacja

Jakość produktów farmaceutycznych jest uwarunkowana spełnieniem wymagań specyfikacji zgodności z dokumentacją rejestracyjną, a także bezpieczeństwem leku.

Laboratoria

Lotnictwo i przemysł obronny

Lotnictwo i przemysł obronny to sektory, które wymagają stosowania wysokich standardów produkcji i jakości produktów.

Laboratoria

Motoryzacja i elektronika

Motoryzacja i elektronika to dwa sektory, które od kilku lat współdziałają.

Laboratoria

Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy opiera się na produkcji żywności zgodnej z tzw. “prawem żywnościowym”, a także cechującej się wysoką jakością i bezpieczeństwem spożycia.

Nie znalazłeś
swojej branży?

Jeśli nie znalazłeś swojej branży na powyższej liście, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Dopasujemy nasz system do Twojej branży i Twoich potrzeb!

Nie znalazłes swojej branży?

Kontakt

Masz jakieś pytania?
Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

    *pola wymagane