• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 sales@softsystem.pl

  Jak użyć w Twojej branży?

  Aplikacja pozwalająca na efektywne zarządzanie dokumentacją w sposób wspierający procesy systemu zarządzania jakością. Dokumenty takie jak: Księga Jakości, Procedury Ogólne, Standardowe Procedury Operacyjne, Instrukcje, wraz z ich dokumentacją są przechowywane i przetwarzane w systemie.

  Procesy tworzenia, przeglądania oraz zatwierdzania zmian w systemie jakości są obsługiwane w aplikacji, całkowicie eliminując potrzebę przechowywania papierowych wersji dokumentów.

  Laboratoria

  Przemysł produkcyjny

  Przemysł produkcyjny wymaga prowadzenia dokumentacji i procesów, tak aby produkt finalny spełnił oczekiwania klienta, a jednocześnie przyniósł zysk firmie.

  Laboratoria

  Urządzenia medyczne/medycyna

  Program wspiera System Zarządzanie Jakością w organizacjach zajmujących się projektowaniem, produkcją, instalacją i serwisowaniem urządzeń medycznych.

  Laboratoria

  Ochrona środowiska

  Ochrona środowiska to aspekt, który ma coraz większe znaczenie także w zarządzaniu poszczególnych organizacji, zwłaszcza tych, które oddziałują na środowisko.

  Laboratoria

  Farmacja

  Jakość produktów farmaceutycznych jest uwarunkowana spełnieniem wymagań specyfikacji zgodności z dokumentacją rejestracyjną, a także bezpieczeństwem leku.

  Laboratoria

  Lotnictwo i przemysł obronny

  Lotnictwo i przemysł obronny to sektory, które wymagają stosowania wysokich standardów produkcji i jakości produktów.

  Laboratoria

  Motoryzacja i elektronika

  Motoryzacja i elektronika to dwa sektory, które od kilku lat współdziałają.

  Laboratoria

  Przemysł spożywczy

  Przemysł spożywczy opiera się na produkcji żywności zgodnej z tzw. “prawem żywnościowym”, a także cechującej się wysoką jakością i bezpieczeństwem spożycia.

  Nie znalazłeś
  swojej branży?

  Jeśli nie znalazłeś swojej branży na powyższej liście, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Dopasujemy nasz system do Twojej branży i Twoich potrzeb!

  Nie znalazłes swojej branży?

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Dom.