• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Ochrona środowiska

  Ochrona środowiska to aspekt, który ma coraz większe znaczenie także w zarządzaniu poszczególnych organizacji, zwłaszcza tych, które oddziałują na środowisko. Stąd normy i standardy regulują także spełnienie wymagań prawnych firm w zakresie jakości ochrony środowiska. QMStorm wspiera tworzenie i przetwarzanie dokumentacji w sferze działań związanych z ochroną środowiska, audytów i szkoleń. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 14001

  Problemy branży związanej z ochroną środowiska, które pomoże rozwiązać QMStorm

  Regulacje i polityka

  Regulacje i polityka

  Zmieniające się przepisy regulujące ochronę środowiska mogą wpływać na działalność firm, wymagając dostosowania się do nowych wymogów oraz inwestycji w technologie zgodne z regulacjami.

  Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój

  Firmy muszą równoważyć cele biznesowe z celami zrównoważonego rozwoju, co może być trudne ze względu na presję na generowanie zysków oraz ograniczone zasoby naturalne.

  Gospodarka odpadami

  Gospodarka odpadami

  Wzrost ilości generowanych odpadów stwarza wyzwania dla firm. Konieczne jest opracowanie nowych metod recyklingu oraz promowanie zmniejszania ilości odpadów poprzez zastosowanie strategii zero waste.

  Poprzez monitorowanie procesów produkcyjnych i identyfikowanie obszarów o największym wpływie na środowisko, firmy mogą ograniczać ilość odpadów i emisji, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na planetę. Posiadanie systemu wspierającego zarządzanie jakością QMStorm, który uwzględnia kwestie środowiskowe, może zwiększyć zaufanie klientów i partnerów biznesowych, którzy coraz bardziej zwracają uwagę na działania firm w obszarze zrównoważonego rozwoju.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży związanej z ochroną środowiska.

  CAPA

  Audyty

  Moduł Audyty daje możliwość szybkiego i sprawnego tworzenia oraz planowania audytu. Dzięki funkcji kalendarza można zaplanować przeprowadzenie cyklicznych audytów.

  Zarządzanie ryzykiem

  Dokumenty

  Moduł Dokumenty umożliwia tworzenie, edytowanie, zarządzanie, przechowywanie i archiwizację dokumentacji niezbędnej dla wsparcia SZJ. Dokumenty są przechowywane w sposób bezpieczny.

  Szkolenia

  Szkolenia

  Moduł umożliwia szybkie i efektywne tworzenie szkoleń dla pracowników, zarówno w formie on-line, jak i on-site. W ramach modułu użytkownik może przesyłać materiały szkoleniowe w formie plików.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the plane.