• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Branża spożywcza

  Przemysł spożywczy opiera się na produkcji żywności zgodnej z tzw. “prawem żywnościowym”, a także cechującej się wysoką jakością i bezpieczeństwem spożycia. System QMStorm wspiera przetwarzanie i przechowywanie dokumentacji w zakresie wymaganych norm i standardów żywności na etapie produkcji, przetwarzanie i dystrybucji, a także w zakresie szkoleń, audytów, CAPA i zarządzania ryzykiem. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 9001, ISO 22000, HCCP oraz GHP.

  Problemy branży spożywczej, które pomoże rozwiązać QMStorm

  globalna siec dostaw

  Bezpieczeństwo żywności

  Wzrost oczekiwań konsumentów dotyczących bezpieczeństwa żywności stawia przed firmami wyzwania w zakresie zapewnienia odpowiednich standardów higieny i bezpieczeństwa w całym łańcuchu produkcji i dostaw.

  Rywalizacja międzynarodowa

  Kontrola jakości

  Zapewnienie spójnej jakości produktów jest wyzwaniem, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych procesów produkcyjnych. Firmy muszą monitorować produkcję, aby zapewnić zgodność z normami jakości i bezpieczeństwa żywności.

  Zmiany geopolityczne

  Zarządzanie reklamacjami

  Reklamacje dotyczące jakości produktów mogą negatywnie wpływać na reputację firmy i wymagać szybkiej i skutecznej reakcji. Firmy muszą być w stanie skutecznie zarządzać reklamacjami i podejmować działania naprawcze.

  QMStorm w firmach działających w branży spożywczej zapewnić może skuteczne kontrolowanie procesów produkcji, wpływać na minimalizowanie ryzyka wytworzenia wadliwych produktów oraz pozwolić na spełnienie wymagań regulacyjnych dotyczących bezpieczeństwa żywności. Poprzez stosowanie systemu zarządzania jakością, firmy mogą utrzymywać wysoki standard produkcyjny, budować zaufanie klientów i zapewnić zgodność z normami i przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa żywności. Dodatkowo, poprawia to efektywność operacyjną i może prowadzić do obniżenia kosztów produkcyjnych oraz minimalizowania strat.

  Oprócz zapewnienia wysokiej jakości produktów i zgodności z przepisami, firmy z branży spożywczej powinny używać systemu zarządzania jakością także dla poprawy efektywności operacyjnej poprzez optymalizację procesów, identyfikację obszarów do poprawy i ciągłe doskonalenie. Ponadto, system zarządzania jakością automatyzuje zarządzanie reklamacjami, co jest kluczowym elementem w branży spożywczej, ponieważ pozwala na skuteczne reagowanie na sygnały od klientów dotyczące wadliwych produktów czy niezadowolenia z jakości.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży spożywczej.

  CAPA

  Audyty

  Moduł Audyty daje możliwość szybkiego i sprawnego tworzenia oraz planowania audytu. Dzięki funkcji kalendarza można zaplanować przeprowadzenie cyklicznych audytów.

  Zarządzanie ryzykiem

  Dokumenty

  Moduł Dokumenty umożliwia tworzenie, edytowanie, zarządzanie, przechowywanie i archiwizację dokumentacji niezbędnej dla wsparcia SZJ. Dokumenty są przechowywane w sposób bezpieczny.

  Reklamacje

  Reklamacje

  Moduł zawiera w sobie zewnętrzny portal do przyjmowania zgłoszeń reklamacyjnych od klientów oraz wewnętrzny system do przetwarzania takich zgłoszeń. Pozwala on na kompletną obsługę reklamacji, od jej rejestracji poprzez rozpatrzenie, aż do podjęcia finalnych działań.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the key.