• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Branża farmaceutyczna

  System QMStorm, wspierający zarządzanie jakością pomaga zapewnić, że wytwarzane przez daną firmę produkty farmaceutyczne są bezpieczne i skuteczne dla pacjentów, minimalizując ryzyko wadliwych produktów lub nieprawidłowych procesów produkcyjnych. Poprzez system zarządzania jakością firmy farmaceutyczne mogą stale doskonalić swoje procedury i praktyki, dążąc do ciągłego podnoszenia standardów jakościowych. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 9001, ISO17025, ISO 15378, ISO 15189, GLP, GCP, GDP.

  Problemy branży farmaceutycznej, które pomoże rozwiązać QMStorm

  Konkurencja i innowacje technologiczne

  Regulacje i zgodność

  Branża farmaceutyczna jest ściśle regulowana, co może prowadzić do wysokich kosztów związanych z przestrzeganiem przepisów dotyczących produkcji, badań klinicznych, rejestracji produktów oraz zgodności z wymogami jakościowymi i bezpieczeństwa.

  Regulacje i zgodność prawna

  Dostępność surowców i łańcuch dostaw

  Firmy mogą napotykać trudności związane z dostępnością surowców farmaceutycznych oraz utrzymaniem stabilności łańcucha dostaw, zwłaszcza w przypadku globalnych zakłóceń takich jak pandemie czy konflikty handlowe.

  Wzrost kosztów surowców

  Innowacje technologiczne

  Wraz z postępem technologicznym i rozwojem terapii opartych na biologii, firmy farmaceutyczne muszą dostosowywać się do zmieniających się trendów i inwestować w nowe technologie.Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży.

  Systemy zarządzania jakością umożliwiają firmom identyfikację obszarów do poprawy i wprowadzanie efektywnych procesów, co prowadzi do oszczędności czasu i zasobów. Jakość produktów farmaceutycznych jest uwarunkowana spełnieniem wymagań specyfikacji zgodności z dokumentacją rejestracyjną, a także bezpieczeństwem leku. Program umożliwia przetwarzanie i przechowywanie dokumentacji związanej z wytwarzaniem, magazynowaniem i kontrolą. Wysoka jakość produktów i procesów produkcyjnych przyczynia się do budowania zaufania klientów i utrzymania pozytywnej reputacji firmy na rynku.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży farmaceutycznej.

  CAPA

  Audyty

  Moduł Audyty daje możliwość szybkiego i sprawnego tworzenia oraz planowania audytu. Dzięki funkcji kalendarza można zaplanować przeprowadzenie cyklicznych audytów.

  Zarządzanie ryzykiem

  CAPA

  Moduł CAPA pozwala w sposób transparentny i efektywny zarządzać akcjami korygującymi i prewencyjnymi. Niezgodności mogą być zgłaszane bezpośrednio przez użytkowników systemu.

  Reklamacje

  Szkolenia

  Moduł umożliwia szybkie i efektywne tworzenie szkoleń dla pracowników, zarówno w formie on-line, jak i on-site. W ramach modułu użytkownik może przesyłać materiały szkoleniowe w formie plików.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.