• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Branża motoryzacyjna i elektroniczna

  Motoryzacja i elektronika to dwa sektory, które od kilku lat współdziałają. Elektroniczne podzespoły we współczesnych samochodach to standard, który z roku na rok znajduje w samochodach coraz szersze zastosowanie. Program QMStorm wspiera przetwarzanie i tworzenie dokumentacji w zakresie procesów produkcji, dystrybucji i serwisowania, a także CAPA i zarządzania ryzykiem. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 9001 oraz IATF 16949.

  Problemy branży motoryzacyjnej i elektronicznej, które pomoże rozwiązać QMStorm

  globalna siec dostaw

  Kryzysy zaopatrzeniowe

  Wpływ globalnych wydarzeń, takich jak pandemia COVID-19 czy niepokoje polityczne, może prowadzić do zakłóceń w łańcuchu dostaw i braku niektórych podzespołów, co z kolei może prowadzić do opóźnień w produkcji i wzrostu kosztów.

  Rywalizacja międzynarodowa

  Regulacje prawne

  Branża motoryzacyjna jest silnie regulowana, co wymaga od firm ciągłej adaptacji do zmieniających się przepisów dotyczących bezpieczeństwa, emisji spalin, ochrony konsumentów itp.

  Zmiany geopolityczne

  Inwestycje w badania i rozwój

  Wzrost konkurencji i wymagania klientów wymuszają na firmach motoryzacyjnych stałe inwestycje w badania i rozwój, zarówno w dziedzinie nowych technologii, jak i procesów produkcyjnych.

  Firmy z branży motoryzacyjnej, dzięki stosowaniu systemu zarządzania jakością QMStorm, mogą zapewnić sobie skuteczne narzędzia do monitorowania, kontrolowania i doskonalenia procesów produkcyjnych oraz zapewnienia zgodności z rygorystycznymi standardami i regulacjami branżowymi. Przekłada się to na poprawę jakości produktów, zwiększenie bezpieczeństwa, obniżenie kosztów poprzez redukcję wad i reklamacji, a także budowanie zaufania klientów i zwiększenie konkurencyjności na rynku.

  System zarządzania jakością QMStorm wspiera efektywność operacyjną poprzez standaryzację procesów, redukcję czasu cyklu produkcji oraz minimalizację błędów i powtórzeń. Firmy, które skutecznie zarządzają jakością, mogą oferować produkty o wyższej jakości, konkurencyjnych cenach oraz zgodne z oczekiwaniami klientów, co pozwala im zająć silniejszą pozycję na rynku motoryzacyjnym.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej i elektronicznej.

  CAPA

  CAPA

  Moduł CAPA pozwala w sposób transparentny i efektywny zarządzać akcjami korygującymi i prewencyjnymi. Niezgodności mogą być zgłaszane bezpośrednio przez użytkowników systemu.

  Zarządzanie ryzykiem

  Procesy

  Moduł umożliwia zarządzanie procesami zgodnie z normą ISO 9001. Składa się on z usystematyzowanego widoku kart procesów, z którymi można powiązać procedury, role, uprawnienia i odpowiedzialność.

  Reklamacje

  Reklamacje

  Moduł zawiera w sobie zewnętrzny portal do przyjmowania zgłoszeń reklamacyjnych od klientów oraz wewnętrzny system do przetwarzania takich zgłoszeń. Pozwala on na kompletną obsługę reklamacji, od jej rejestracji poprzez rozpatrzenie, aż do podjęcia finalnych działań.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the key.