• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Atuty QMStorm:

  • intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs
  • przejrzysta i zrozumiała funkcjonalność
  • możliwość rozbudowy programu w zależności od potrzeb organizacji
  • system wspiera standardy i wymagania: ISO 9001, ISO 17025, ISO 15189, ISO 13485, GLP, GMP, GDP, HACCP
  • zaawansowane opcje wyszukiwania, które przyspieszają pracę
  • responsywność — możliwość pracy na każdym urządzeniu, w tym na telefonie i tablecie
  • działa na każdym systemie operacyjnym (m.in. Windows, Linux, MacOS)
  • efektywny system szkoleń dla pracowników i nowych użytkowników
  • Wsparcie techniczne 24/7

  Gdzie wykorzystać?

  QMStorm jest aplikacją, która może zostać wdrożona w każdej organizacji pracującej w oparciu o standardy zarządzania jakością.

  System wspiera powszechnie wykorzystywane normy zarządzania jakością takie jakie ISO 9001, ISO 17025, ISO 15189, ISO 13485, ISO 14001, GxP, HACCP …

  Co cechuje QMS?

  1 2 3 4
  1

  Niezawodność

  Stały wgląd w aktualnie zachodzące w systemie procesy zapewnia pełną kontrolę i możliwość szybkiego reagowania

  Przejrzystość

  Dokumenty są prezentowane i przetwarzane w sposób jasny i intuicyjny, ułatwiając codzienną pracę zarówno osobom bezpośrednio zaangażowanym w zarządzanie jakością jak i pozostałym pracownikom

  2
  3

  Bezpieczeństwo

  System zbudowany jest w oparciu o permisje, które umożliwiają udostępnianie informacji i dokumentów jedynie osobom, którym są one dedykowane

  Konfigurowalność

  Ty decydujesz – struktura dokumentacji oraz procesów zachodzących w systemie jest definiowana przez użytkownika, zapewniając tym samym dokładne odzwierciedlenie tego jak pracuje dana organizacja

  4

  QMStorm to korzyści dla Twojej firmy

  Poznaj kluczowe korzyści, płynące z inwestycji w zdigitalizowany system zarządzania dokumentacją jakościową.

  „Pracownicy tygodniowo poświęcają 3,5 godziny na przeszukiwanie
  dokumentów, a dodatkowy czas marnują na odtwarzanie tych, które „zaginęły".

  Według IDC (International Data Corporation)

  Te wyliczenia to jedynie wierzchołek góry lodowej w porównaniu z utraconym czasem na powielanie informacji, które już istnieją, co prowadzi do ukrytych kosztów związanych z przestarzałymi lub błędnymi danymi. Z tego powodu coraz więcej firm zaczyna korzystać z systemów do elektronicznego zarządzania jakością, aby zaoszczędzić czas, zwiększyć wydajność i łatwiej móc spełniać wymogi regulacyjne.

  Do czego służy system?

  Aplikacja zapewnia skuteczne i precyzyjne kierowanie procesami Systemu Zarządzania Jakością. QMStorm to pakiet zintegrowanych modułów, które mogą również funkcjonować jako niezależne aplikacje. Jest więc rozwiązaniem, które może być wdrożone niezależnie od wielkości organizacji i specyfiki branży w której działa.

  Digitalizacja, a także tworzenie nowych dokumentów w formie cyfrowej podnosi efektywność pracy. Są one przechowywane w jednym miejscu i dostępne dla upoważnionych użytkowników lub grupy. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania pracownicy mogą bardzo szybko wyszukać interesujące ich pliki, a także wprowadzić nowe dokumenty do systemu. QMStorm posiada opcję tagowania i dodawania kategorii, powiązania dokumentów z innymi dokumentami oraz przypisywania ich do konkretnych osób. Dzięki możliwości podglądu statusu zadania, czy też wersji danego dokumentu. Wiemy, na jakim etapie jest użytkownik lub użytkownicy, którym przesłaliśmy zadanie do wykonania (np. czy zapoznali się oni już z nową wersją pliku).

  QMStorm składa się z modułów, które można dowolnie łączyć, modyfikować lub traktować jako oddzielną aplikację. W praktyce oznacza to, że organizacja może korzystać z kilku lub jednego modułu, jeśli istnieje taka potrzeba. Program można zintegrować także z innymi systemami.

  Dostępne moduły:

  • Zarządzanie dokumentami
  • Procesy
  • Zarządzanie ryzykiem
  • CAPA
  • Szkolenia
  • Audyty

  QMStorm daje możliwość sprawdzenia, czy użytkownik zapoznał się z dokumentem, a także czy wykonał zlecone przez nas zadanie, lub na jakim etapie jego wykonywania się znajduje. Dzięki tej funkcjonalności możemy także przesyłać pracownikom dokumenty, czy też karty procesów, jednocześnie wyznaczając termin, do którego mają się z nimi zapoznać.

  QMS umożliwia śledzenie procesów w czasie rzeczywistym, a także daje możliwość wglądu zarówno w ich historię, jak i dane archiwalne. Dzięki programowi możemy na bieżąco śledzić, co dzieje się ze zleconym przez nas zadaniem, czy też szkoleniem. Tworząc nowe zdarzenie w systemie mamy możliwość przydzielenia go konkretnemu użytkownikowi lub grupie, powiązania go z innym zdarzeniem, czy też dokumentem, a także zaplanowania daty jego rozpoczęcia i zakończenia. Użytkownicy, którym przydzielamy zadanie otrzymują powiadomienie z systemu. QMStorm daje możliwość generowania automatycznych raportów z wprowadzanych zmian w procesach i dokumentach. Prowadzenie rejestru zmian jest niezbędne w organizacjach o wdrożonym Systemie Zarządzania Jakością.

  QMStorm posiada funkcję kalendarza, co umożliwia planowania działań tj. zadania, szkolenia, wewnętrzne audyty i automatyczne raporty. Użytkownik może określić datę rozpoczęcia i zakończenia procesu.

  QMStorm działa na komputerach, tabletach i smartfonach. Dzięki temu możemy zlecać zadania i przesyłać dokumenty z każdego miejsca, bez konieczności użycia komputera. Jednocześnie pracownicy, bez konieczności korzystania z komputera mogą np. za pomocą telefonu odszukać kartę procesu. Co znacznie skraca czas wykonania zadania — w innym przypadku pracownik musiałby poświęcić czas na powrót do biura i odszukanie karty w komputerze.

  Specjaliści i programiści SoftSystem są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę! Czas naszej reakcji na Twoje zgłoszenie to niecałe 0,5 godziny! W ramach współpracy otrzymujesz wsparcie merytoryczne, a także możliwość bieżącego rozwoju programu i dostosowania go do potrzeb firmy.

  Integracja

  Integracja

  Poznaj pełnię możliwości QMStorm integrując go z innymi systemami takimi, jak LIMS, HR, MES czy ERP. Pełna kontrola nad zmianami oraz wszystkie informacje zebrane w jednym zintegrowanym systemie informatycznymi bez konieczności przelogowywania się.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.