• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Lotnictwo i przemysł obronny

  Lotnictwo i przemysł obronny to sektory, które wymagają stosowania wysokich standardów produkcji i jakości produktów. Program QMStorm wspiera m.in. zarządzanie dokumentacją i procesami w zakresie produkcji, dystrybucji i obsługi technicznej. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 9001 oraz AS/EN9100.

  Problemy branży lotniczej i obronnej, które pomoże rozwiązać QMStorm

  globalna siec dostaw

  Złożona globalna sieć dostaw

  Branża lotnicza polega na globalnej sieci dostaw, a braki w surowcach mogą wynikać z problemów z transportem, produkcją lub polityką handlową różnych krajów i wpływać na przestoje w produkcji, a co za tym idzie problemy z płynnością finansową firmy.

  Rywalizacja międzynarodowa

  Rywalizacja międzynarodowa

  Wielu producentów samolotów i uzbrojenia musi konkurować z zagranicznymi firmami, co wymaga inwestycji w innowacje, efektywność produkcji oraz dostosowanie się do zmieniających się regulacji i norm.

  Zmiany geopolityczne

  Zmiany geopolityczne

  Napięcia międzynarodowe mogą wpływać na zamówienia w sektorze obronnym, a także na możliwość prowadzenia handlu z niektórymi krajami, co może prowadzić do ograniczeń w dostawach oraz konieczności zmiany strategii biznesowej.

  System zarządzania jakością QMStorm pomaga zapewnić, że produkty i usługi spełniają określone standardy bezpieczeństwa, co jest niezwykle istotne w tych branżach, gdzie nawet najmniejsze błędy mogą mieć poważne konsekwencje. Klienci oczekują, że produkty i usługi w tych branżach będą nie tylko wysokiej jakości, ale także niezawodne. System zarządzania jakością pomaga zapewnić spójność i niezawodność, co przekłada się na zaufanie klientów. Poprzez ciągłe monitorowanie i doskonalenie procesów produkcyjnych oraz usługowych, system zarządzania jakością umożliwia firmom zwiększenie efektywności, zmniejszenie kosztów i lepsze wykorzystanie zasobów.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży lotniczej i obronnej.

  CAPA

  CAPA

  Moduł CAPA pozwala w sposób transparentny i efektywny zarządzać akcjami korygującymi i prewencyjnymi. Niezgodności mogą być zgłaszane bezpośrednio przez użytkowników systemu.

  Zarządzanie ryzykiem

  Dokumenty

  Moduł Dokumenty umożliwia tworzenie, edytowanie, zarządzanie, przechowywanie i archiwizację dokumentacji niezbędnej dla wsparcia SZJ. Dokumenty są przechowywane w sposób bezpieczny.

  Reklamacje

  Zarządzanie ryzykiem

  Moduł do zarządzania ryzykiem umożliwia systematyczną identyfikację i analizę ryzyka wg normy ISO 9001. Moduł w sposób prosty i zrozumiały pozwala tworzyć rejestry ryzyk.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the plane.