• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Branża Produkcyjna

  Wytwarzanie produktów wysokiej jakości jest kluczowe dla utrzymania konkurencyjności na rynku. System QMStorm umożliwia firmom z branży produkcyjnej ustanowienie i utrzymanie standardów jakościowych, które sprawiają, że produkty spełnią oczekiwania klientów a firma wypełnia zobowiązania niezbędne do utrzymania certyfikacji ISO 9001.

  Konkurencja i presja cenowa

  Zrównoważony rozwój i ekologia

  Wzrost świadomości ekologicznej i wymogi regulacyjne dotyczące ochrony środowiska wymuszają na firmach inwestycje w nowe technologie oraz modyfikacje procesów produkcyjnych.

  Zrównoważony rozwój i ekologia

  Wzrost kosztów
  surowców

  Niestabilność na rynkach surowców może prowadzić do nagłych wzrostów cen, co z kolei wpływa na marżę i zysk firm.

  Wzrost kosztów surowców

  Konkurencja i presja
  cenowa

  Wzrost konkurencji na rynkach globalnych oraz presja na obniżanie cen mogą wpływać na zyskowność.

  QMStorm umożliwia identyfikację słabych punktów w procesach produkcyjnych i wprowadzenie usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności i redukcję kosztów produkcji. Zapewnia on zgodność produktów z regulacjami i normami branżowymi, co chroni przed ryzykiem kar finansowych, utraty reputacji oraz zapewnia zaufanie klientów.

  Przemysł produkcyjny wymaga prowadzenia dokumentacji i procesów, tak aby produkt finalny spełnił oczekiwania klienta, a jednocześnie przyniósł zysk firmie. Program QMStorm wspiera System Zarządzania Jakością w przemyśle produkcyjnym w zakresie przechowywania i przetwarzania dokumentów, szkoleń, kontroli, zarządzania oraz ciągłego doskonalenia procesów i jakości produktów.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży produkcyjnej.

  CAPA

  CAPA

  Moduł CAPA pozwala w sposób transparentny i efektywny zarządzać akcjami korygującymi i prewencyjnymi. Niezgodności mogą być zgłaszane bezpośrednio przez użytkowników systemu.

  Procesy

  Procesy

  Moduł umożliwia zarządzanie procesami zgodnie z normą ISO 9001. Składa się on z usystematyzowanego widoku kart procesów, z którymi można powiązać procedury, role, uprawnienia i odpowiedzialność.

  Reklamacje

  Reklamacje

  Moduł zawiera w sobie zewnętrzny portal do przyjmowania zgłoszeń reklamacyjnych od klientów oraz wewnętrzny system do przetwarzania takich zgłoszeń. Pozwala on na kompletną obsługę reklamacji, od jej rejestracji poprzez rozpatrzenie, aż do podjęcia finalnych działań.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.