• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  O firmie

  Company

  SoftSystem działa według jasno określonych wartości: oddanie i poświęcenie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaufanie, otwartość i profesjonalizm. Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy, szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania naszych Klientów.

  Company

  SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających na całym świecie. Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania.

  Nasza specjalizacja

  Tworzenie i obsługa labolatoryjnych systemów informatycznych

  30+

  Lat doświadczenia

  Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania światowych instytucji medycznych

  300+

  Wdrożonych systemów na świecie

  Zadowolenie klientów oraz wypracowane przez wiele lat zaufanie jest źródłem sukcesu naszej firmy

  550+

  Programistów i testerów

  Największą wartością firmy są nasi pracownicy. Wybieramy ich na bazie starannie przygotowanego procesu rekrutacji, który promuje wiedzę oraz zaangażowanie

  Nasze inne systemy

  Labstorm

  Intuicyjny i nowoczesny system LIMS

  Intuicyjny i łatwy w obsłudze system typu LIMS - harmonizuje i usprawnia pracę każdego laboratorium. Szerokie możliwości konfiguracyjne sprawiają, iż może być z powodzeniem stosowany w laboratoriach o tak różnych profilach działalności jak laboratoria medyczne, środowiskowe czy przemysłowe.

  System pozwala na planowanie i nadzorowanie przebiegu pracy w laboratorium przy minimalnym nakładzie czasowym, redukując jednocześnie koszty prowadzenia działalności. Zintegrowany z innymi aplikacjami takimi jak Dokumentacja, CAPA czy Szkolenia może tworzyć spójne rozwiązanie wspierające zarządzaniem jakością w laboratorium. Oprogramowanie może być dostarczone w chmurze bądź zainstalowane lokalnie z użyciem infrastruktury klienta.

  biobank

  Oprogramowanie do zarządzania repozytoriami próbek

  SoftBiobank to oprogramowanie stworzone do zarządzania repozytoriami próbek, pozwalające na adnotowanie, przechowywanie oraz nadzór nad dystrybucją materiałów biologicznych.

  System umożliwia realizację projektów naukowych i komercyjnych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo danych oraz zgodność z wszelkimi regulacjami prawnymi dotyczącymi biobankowania.

  Łatwość przeszukiwania zgromadzonych zasobów oraz rozbudowane możliwości raportowania sprawiają, że SoftBiobank jest idealnym rozwiązaniem dla klientów gromadzących duże kolekcje próbek, nie ograniczając się do bankowania jednego typu materiału.

  NGS console

  System Przetwarzania Danych NGS

  Oprogramowanie NGS-Console jest dedykowane dla laboratoriów wykonujących sekwencjonowanie nowej generacji (NGS). Integruje rozmaite narzędzia i pakiety, w tym GATK, Picard, SAMTools, FASTQC w jedną prostą i łatwą w obsłudze zautomatyzowaną strukturę.

  Modułowa architektura systemu umożliwia włączenie alternatywnych, dostępnych na rynku pakietów i algorytmów bioinformatycznych o otwartym kodzie źródłowym.

  Każdy etap przetwarzania danych może być nadzorowany w czasie rzeczywistym, zapewniając pełną kontrolę nad procesem. Ponadto użytkownicy mają dostęp do różnych plików wyjściowych, w tym pliku BAM, pliku BAI, pliku VCF i końcowego raportu CVS.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the star.