+48 17 875 13 00 sales@softsystem.pl

O firmie

Company

SoftSystem działa według jasno określonych wartości: oddanie i poświęcenie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaufanie, otwartość i profesjonalizm. Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy, szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Company

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających na całym świecie. Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania.

Nasza specjalizacja

Tworzenie i obsługa labolatoryjnych systemów informatycznych

30+

Lat doświadczenia

Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania światowych instytucji medycznych

300+

Wdrożonych systemów na świecie

Zadowolenie klientów oraz wypracowane przez wiele lat zaufanie jest źródłem sukcesu naszej firmy

550+

Programistów i testerów

Największą wartością firmy są nasi pracownicy. Wybieramy ich na bazie starannie przygotowanego procesu rekrutacji, który promuje wiedzę oraz zaangażowanie

Nasze inne systemy

Labstorm
Labstorm

Labstorm

Intuicyjny i nowoczesny system Labstorm

Intuicyjny i łatwy w obsłudze system typu LIMS - harmonizuje i usprawnia pracę każdego laboratorium. Szerokie możliwości konfiguracyjne sprawiają, iż może być z powodzeniem stosowany w laboratoriach o tak różnych profilach działalności jak laboratoria medyczne, środowiskowe czy przemysłowe.

System pozwala na planowanie i nadzorowanie przebiegu pracy w laboratorium przy minimalnym nakładzie czasowym, redukując jednocześnie koszty prowadzenia działalności. Zintegrowany z innymi aplikacjami takimi jak Dokumentacja, CAPA czy Szkolenia może tworzyć spójne rozwiązanie wspierające zarządzaniem jakością w laboratorium. Oprogramowanie może być dostarczone w chmurze bądź zainstalowane lokalnie z użyciem infrastruktury klienta.

biobank

Oprogramowanie do zarządzania repozytoriami próbek

SoftBiobank to oprogramowanie stworzone do zarządzania repozytoriami próbek, pozwalające na adnotowanie, przechowywanie oraz nadzór nad dystrybucją materiałów biologicznych.

System umożliwia realizację projektów naukowych i komercyjnych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo danych oraz zgodność z wszelkimi regulacjami prawnymi dotyczącymi biobankowania.

Łatwość przeszukiwania zgromadzonych zasobów oraz rozbudowane możliwości raportowania sprawiają, że SoftBiobank jest idealnym rozwiązaniem dla klientów gromadzących duże kolekcje próbek, nie ograniczając się do bankowania jednego typu materiału.

NGS console

System Przetwarzania Danych NGS

Oprogramowanie NGS-Console jest dedykowane dla laboratoriów wykonujących sekwencjonowanie nowej generacji (NGS). Integruje rozmaite narzędzia i pakiety, w tym GATK, Picard, SAMTools, FASTQC w jedną prostą i łatwą w obsłudze zautomatyzowaną strukturę.

Modułowa architektura systemu umożliwia włączenie alternatywnych, dostępnych na rynku pakietów i algorytmów bioinformatycznych o otwartym kodzie źródłowym.

Każdy etap przetwarzania danych może być nadzorowany w czasie rzeczywistym, zapewniając pełną kontrolę nad procesem. Ponadto użytkownicy mają dostęp do różnych plików wyjściowych, w tym pliku BAM, pliku BAI, pliku VCF i końcowego raportu CVS.

Kontakt

Masz jakieś pytania?
Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

    *pola wymagane