• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@qmstorm.com

  Branża medyczna

  System QMStorm w organizacjach zajmujących się projektowaniem, produkcją, instalacją i serwisowaniem urządzeń medycznych może udzielać wsparcia w zakresie bezpieczeństwa oraz podwyższania jakości procesów i wytwarzanych produktów. System QMStorm spełnia wszelkie standardy i wymagania podyktowane normami i certyfikacjami ISO 17025, ISO 13485, ISO 9001.

  Problemy branży medycznej, które pomoże rozwiązać QMStorm

  Konkurencja i innowacje technologiczne

  Regulacje i zgodność prawna

  Branża medyczna jest silnie regulowana, co może stanowić wyzwanie dla firm, szczególnie nowych na rynku. Konieczność przestrzegania przepisów dotyczących badań klinicznych, rejestracji produktów, ochrony danych pacjentów i innych aspektów może być skomplikowana i kosztowna.

  Regulacje i zgodność prawna

  Bezpieczeństwo danych i prywatność pacjentów

  W dobie rosnącej liczby cyberataków, firmy medyczne muszą zadbać o bezpieczeństwo danych pacjentów i zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony prywatności.

  Wzrost kosztów surowców

  Konkurencja i innowacje technologiczne

  Branża medyczna jest dynamiczna, a konkurencja jest silna, zwłaszcza w obszarach innowacyjnych technologii medycznych. Firmy muszą utrzymać konkurencyjność poprzez ciągłe inwestowanie w badania i rozwój nowych produktów oraz usług.

  Aplikacja QMStorm zapewnia skuteczne narzędzia do monitorowania, kontrolowania i doskonalenia procesów oraz usług przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży medycznej. Ułatwia ona przechowywanie i przetwarzanie dokumentacji, a także kontrolę i podwyższanie kompetencji pracowników.

  Poprawia to bezpieczeństwo pacjentów, zwiększa zaufanie społeczne do firmy, minimalizuje ryzyko błędów medycznych oraz pomaga w spełnianiu wymagań prawnych i regulacyjnych. Dodatkowo, skuteczny system zarządzania jakością może zwiększyć efektywność operacyjną firmy oraz poprawić jej reputację na rynku.

  Moduły systemu dedykowane dla Twojej branży

  Moduły systemu QMStorm, które w połączeniu z jego funkcjonalnościami,
  zapewnią kompletne rozwiązanie dla branży medycznej.

  CAPA

  CAPA

  Moduł CAPA pozwala w sposób transparentny i efektywny zarządzać akcjami korygującymi i prewencyjnymi. Niezgodności mogą być zgłaszane bezpośrednio przez użytkowników systemu.

  Zarządzanie ryzykiem

  Zarządzanie ryzykiem

  Moduł do zarządzania ryzykiem umożliwia systematyczną identyfikację i analizę ryzyka wg normy ISO 9001. Moduł w sposób prosty i zrozumiały pozwala tworzyć rejestry ryzyk.

  Reklamacje

  Audyty

  Moduł Audyty daje możliwość szybkiego i sprawnego tworzenia oraz planowania audytu. Dzięki funkcji kalendarza można zaplanować przeprowadzenie cyklicznych audytów.

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?
  Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the tree.